• Szanowni Państwo, w imieniu RR chcielibyśmy przekazać Państwu kilka istotnych spraw:

1. Rada Rodziców

Prezydium Rady Rodziców:
        1. Przewodniczący - Monika Brendel, kl. IITŻ

2. Ubezpieczenie dziecka.
        Ponieważ placówki szkolne zostały zwolnione z obowiązku organizacji ubezpieczeń uczniów, każdy z rodziców powinien ubezpieczyć swoje dzieci we własnym zakresie.
        Poniżej link jednego z Towarzystw w którym mogą Państwo wykupić ubezpieczenie:

3. Składka na RR
        Na rok szkolny 2023/2024 została ustalona roczna składka w wysokości 100pln.
        Z zebranych środków będą kupowane pomoce dydaktyczne, artykuły papiernicze, nagrody dla uczniów, finansowanie udziału w wycieczkach szkolnych itp. Jednym słowem jedynym celem, jest wspieranie działalności statutowej szkoły.

4. Nr konta RR
        Dla porządku, oraz Państwa i naszej wygody zostało założone konto bankowe Rady Rodziców:

Bardzo prosimy o wpłacanie składek, wpisując w tytule:
        imię i nazwisko ucznia, klasa.
        Składki wpłacamy w całości lub w ratach w zależności od Państwa sytuacji i możliwości.

Dziękujemy za uwagę.

Monika Brendel