• 27.12.2023
        • Za nami piękne, jasełkowe przedstawienie w wykonaniu uczniów kl. 1BsI, któremu towarzyszył klasowy konkurs na najlepiej zaśpiewaną kolędę. Konkurs wygrała kl. III TŻ.

• Z PRZEDŚWIĄTECZNĄ WIZYTĄ W BIBLIOTECE- KLASA 3 TŻ

• 18.12.2023
        • To było niezwykłe południe, które na długo zostanie nam w pamięci .... W piątek, 15.12.br., odwiedziliśmy Bibliotekę Publiczną w Ożarowie Mazowieckim, a p.Ewa Pawlak jak zwykle zadbała o cudowną atmosferę. Po zadaniach " na rozgrzewkę" wysłuchaliśmy pięknej literackiej opowieści o świątecznym czasie, która wzbudziła wiele emocji. Jeszcze większe towarzyszyły nam podczas wykonywania świątecznych kartek i pisząc życzenia- a czasem i listy- do samotnych seniorów z naszej gminy Ten piękny czas zakończyliśmy świąteczna sesja zdjęciową. Zapraszamy do galerii zdjęć życząc już dziś, by Święta były też okazji do zadumy i refleksji...

• DZIEŃ HERBATY

• 18.12.2023
        • Uwielbiana nie tylko w Anglii i nie tylko o " five p.m". Czarna, zielona, biała, owocowa...Wśród festiwalu smaków herbaty, gdyż o niej dziś mowa, wybieraliśmy tę, która najbardziej lubimy i delektowaliśmy się jej smakiem w piątkowy zimowy dzień. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

• Lekcja otwarta pt. „Sarmatyzm”

• 17.12.2023
        • W dniu 11.12.2023 roku /poniedziałek/ odbyła się w  Zespole Szkół Nr 1 w Ożarowie Mazowieckim lekcja otwarta pt. „Sarmatyzm”, którą poprowadzili  Pani  Anna  Topolska  i  Pan Edward Braszkiewicz.  W lekcji uczestniczyły klasy  2 LO i 3  TŻ oraz psycholog szkolna  Pani Kinga  Wojcieszek.

Anna  Topolska

Edward Braszkiewicz

• 4 TŻ W BIBLIOTECE,CZYLI PRZEDŚWIĄTECZNY CZAS

• 07.12.2023
        • To właśnie dziś po długiej przerwie zawitaliśmy do Naszej Ulubionej Biblioteki Publicznej w Ożarowie Mazowieckim. Oprócz refleksji związanych z tym,co ważne,a nawet priorytetowe, mieliśmy okazję do zabawy. Jakiej? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

• SZKOLNE MIKOŁAJKI

• 07.12.2023
        • Aby tradycji stało się zadość z wielką radością zawitaliśmy dziś do szkoły w mikołajowych czapkach i świątecznych swetrach,a na grzeczne dzieci czekały Śnieżynki ze słodkościami. Na korytarzu zaś towarzyszyła nam klimatyczna muzyka Ho,Ho,Ho!

Do zobaczenia za rok.

• Centrum Nauki Kopernik

• 06.12.2023
        •  W dniu 28.11.2023r. uczniowie kl.1TŻ udali się na wyprawę w świat technologii do Centrum Nauki Kopernik, gdzie mogli własnoręcznie przeprowadzać eksperymenty. Zobaczyliśmy jak działa powietrzna fontanna, sprawdzaliśmy siłę promieniowania elektromagnetycznego z telefonu, a także testowaliśmy naszą podatność na iluzję.

Aura zimowa sprzyjała aktywności fizycznej, a całą podróż zakończyliśmy ciepłym posiłkiem.

Kinga Ciurapińska-Walędziak