• Młody uczniu, jeżeli ukończyłeś 18 rok życia możesz zostać honorowym krwiodawcą.

• 28.02.2022
        • Twoja krew jest obecnie szczególnie potrzebna.

W dniu 3 marca br. Od godziny 10.00 do godziny 13.00 możesz podzielić się częścią siebie, lekarstwem jakim jest Twoja młoda i zdrowa krew.
          Spotykamy się przed parkingiem przy starostwie

Jeżeli jesteś pełnoletni, zdrowy (w ostatnim okresie nie leczyłeś się), w ciągu ostatnich 3 miesięcy nie robiłeś sobie tatuażu – wstąp do naszego Młodzieżowego Klubu PCK – HDK i oddaj honorowo krew. Gwarantuję Ci, że obecnie przyda się tym, którzy są w potrzebie.
          Uczniowie, którzy oddadzą krew, należy się im usprawiedliwiony dzień wolny
          od zajęć i dodatkowe punkty do sprawowania.
          Na koniec roku otrzymacie pamiątkowe medale.
          Pamiętaj abyś zabrał/ zabrała dowód osobisty i pobrał/ pobrała zaświadczenie
          o oddaniu krwi.

Szczegółowych informacji udzieli Ci Prezes Klubu p. Stanisław Cywiński